
PHONOCAR
AUTOKAIUTINSARJA - DISKANTTIKAIUTIN,BASSOKAIUTIN - 165MM - 140W
02687
Tuotekoodi: PHONOCAR-02687
255,67 €(Sis.alv)
203,72 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | 4CARMEDIA |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | etäisyys |
| Materiaali | MDF |
| Kaiuttimen koko | 165mm |
| Automerkki | Seat |
| Automerkki | Škoda |
| Automerkki | VW |
| Automalli | Seat Leon |
| Automalli | Seat Toledo 1996-> |
| Automalli | Škoda Fabia |
| Automalli | VW Bora |
| Automalli | VW Golf 4 |
| Automalli | VW Passat |
| Automalli | VW Polo 2002-> |
| Sisähalkaisija | 144mm |
| Paksuus | 30mm |
| Car audio ominaisuudet | kyllästetty |
| Car audio ominaisuudet | maalattu |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |






















