
PHONOCAR
AUTOKAIUTINSARJA - DISKANTTIKAIUTIN,BASSOKAIUTIN - 165MM - 140W
02687
Tuotekoodi: PHONOCAR-02687
255,67 €(Sis.alv)
203,72 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | 4CARMEDIA |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | etäisyys |
| Materiaali | MDF |
| Kaiuttimen koko | 165mm |
| Automerkki | Opel |
| Automalli | Opel Astra H 2004->2010 |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | Opel Astra H etuovi |
| Sisähalkaisija | 144mm |
| Paksuus | 18mm |
| Car audio ominaisuudet | kyllästetty |
| Car audio ominaisuudet | maalattu |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |






















