Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TIE10 Tarvikkeen tyyppi kahva Asennus ruuvattu Rungon materiaali polyamidi 6.6 Rungon väri valkoinen Käyttösovellus nippusiteet Toimintalämpötila -30...60°C Korkeus 8mm Asennusaukon... Lue lisää
2,51 €(Sis.alv)
2,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: QM20X30W
- Paino: 1.9 g
- Leveys: 20mm
- Asennusaukon halkaisija: 3,8mm
- Korkeus: 8mm
- Asennus: ruuvattu
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: TIE10
- Pituus: 32mm
- Rungon materiaali: polyamidi 6.6
- Rungon väri: valkoinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: max. 10mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TIE10 |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Asennus | ruuvattu |
| Rungon materiaali | polyamidi 6.6 |
| Rungon väri | valkoinen |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Korkeus | 8mm |
| Asennusaukon halkaisija | 3,8mm |
| Siteen leveys | max. 10mm |
| Leveys | 20mm |
| Pituus | 32mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista