Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FIX&FASTEN Koko A 19,1mm Koko B 4mm Koko C 4mm Koko D 1,6mm Syttyvyysluokka UL94V-2 Siteen leveys 4mm Rungon väri luonnollinen Asennus itsekiinnittyvät Asennus ruuvattu Tarvikkeen tyyppi... Lue lisää
2,68 €(Sis.alv)
2,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FIX-CM-19
- Paino: 0.8 g
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: FIX&FASTEN
- Koko D: 1,6mm
- Koko A: 19,1mm
- Koko C: 4mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: 4mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Koko B: 4mm
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - RUUVATTU,ITSEKIINNITTYVÄT - POLYAMIDI - UL94V-2 - A: 19,1MM FIX-CM-19
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FIX&FASTEN |
| Koko A | 19,1mm |
| Koko B | 4mm |
| Koko C | 4mm |
| Koko D | 1,6mm |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Siteen leveys | 4mm |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Asennus | ruuvattu |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista