Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HELLERMANNTYTON Tarvikkeen tyyppi kahva Asennus itsekiinnittyvät Asennus ruuvattu Rungon materiaali polyamidi Rungon väri luonnollinen Käyttösovellus nippusiteet Liiman laji... Lue lisää
9,66 €(Sis.alv)
7,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: QM20A-PA66-NA-C1
- Paino: 0.6 g
- Leveys: 20mm
- Korkeus: 3,7mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Asennus: ruuvattu
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: HELLERMANNTYTON
- Pituus: 20mm
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: 4mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Liiman laji: synteettinen kautsu
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - RUUVATTU,ITSEKIINNITTYVÄT - POLYAMIDI - LUONNOLLINEN 151-10904
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HELLERMANNTYTON |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Asennus | ruuvattu |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Liiman laji | synteettinen kautsu |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kiinnitysaukon halkaisija | 3,1mm |
| Korkeus | 3,7mm |
| Siteen leveys | 4mm |
| Leveys | 20mm |
| Pituus | 20mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista