Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BOSSARD Asennus itsekiinnittyvät Tarvikkeen tyyppi kahva Rungon väri musta Käyttösovellus nippusiteet Rungon materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Koko B 3,5mm Siteen leveys 4mm... Lue lisää
33,99 €(Sis.alv)
27,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: B19X4BN20345
- Paino: 0.7 g
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Valmistaja: BOSSARD
- Koko A: 19mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: musta
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: 4mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Koko B: 3,5mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tilattavissa 28 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BOSSARD |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Rungon väri | musta |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Koko B | 3,5mm |
| Siteen leveys | 4mm |
| Koko A | 19mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €