Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HELLERMANNTYTON Tarvikkeen tyyppi kahva Asennus itsekiinnittyvät Rungon materiaali polyamidi Rungon väri luonnollinen Siteen leveys 4mm Korkeus 3,7mm Pituus 20mm Leveys 14mm... Lue lisää
11,19 €(Sis.alv)
8,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TY3G1S-NA
- Paino: 0.8 g
- Leveys: 14mm
- Korkeus: 3,7mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: HELLERMANNTYTON
- Pituus: 20mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: 4mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Liiman laji: akryyli-
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | HELLERMANNTYTON |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Siteen leveys | 4mm |
| Korkeus | 3,7mm |
| Pituus | 20mm |
| Leveys | 14mm |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Liiman laji | akryyli- |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| FH koko | 2,2mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista