Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja HELLERMANNTYTON Tarvikkeen tyyppi kahva Asennus itsekiinnittyvät Käyttösovellus nippusiteet Väri luonnollinen Rungon materiaali polyamidi Liiman laji synteettinen kautsu Syttyvyysluokka... Lue lisää
6,64 €(Sis.alv)
5,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MB2A-PA66-NA-C1
- Paino: 0.4 g
- Leveys: 13mm
- Korkeus: 4,1mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: HELLERMANNTYTON
- Väri: luonnollinen
- Pituus: 13mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Rungon materiaali: polyamidi
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: 2,7mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Liiman laji: synteettinen kautsu
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | HELLERMANNTYTON |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Väri | luonnollinen |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Liiman laji | synteettinen kautsu |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Siteen leveys | 2,7mm |
| Korkeus | 4,1mm |
| Leveys | 13mm |
| Pituus | 13mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista