Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja ESSENTRA Asennus itsekiinnittyvät Tarvikkeen tyyppi kahva Rungon väri luonnollinen Käyttösovellus nippusiteet Rungon materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94HB Siteen leveys 3,6mm... Lue lisää
5,53 €(Sis.alv)
4,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FTH-40A1-RT
- Paino: 0.5 g
- Leveys: 19,1mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Valmistaja: ESSENTRA
- Pituus: 19,1mm
- Syttyvyysluokka: UL94HB
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: 3,6mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - ITSEKIINNITTYVÄT - POLYAMIDI - UL94HB - LUONNOLLINEN FTH-40A1-RT
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ESSENTRA |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94HB |
| Siteen leveys | 3,6mm |
| Leveys | 19,1mm |
| Pituus | 19,1mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista