Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAHVA - ITSEKIINNITTYVÄT - POLYAMIDI - MUSTA - KORK: 5,1MM - L: 50,8MM
SGABM25-AV-C300

Valmistaja PANDUIT Tarvikkeen tyyppi kahva Rungon väri musta Käyttösovellus nippusiteet Rungon materiaali polyamidi Korkeus 5,1mm Leveys 25,4mm Pituus 50,8mm Huomio! ei sisällä nippusidettä... Lue lisää
329,10 €(Sis.alv)
262,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SGABM25-AV-C300
- Paino: 1.7 g
- Leveys: 25,4mm
- Korkeus: 5,1mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Valmistaja: PANDUIT
- Pituus: 50,8mm
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: musta
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Setin sisältö: ei sisällä nippusidettä
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - ITSEKIINNITTYVÄT - POLYAMIDI - MUSTA - KORK: 5,1MM - L: 50,8MM SGABM25-AV-C300
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANDUIT |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Rungon väri | musta |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Korkeus | 5,1mm |
| Leveys | 25,4mm |
| Pituus | 50,8mm |
| Huomio! | ei sisällä nippusidettä |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista