Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja PANDUIT Asennus itsekiinnittyvät Käyttösovellus nippusiteet Rungon väri luonnollinen Korkeus 5,1mm Pituus 28,5mm Leveys 50,3mm Tarvikkeen tyyppi kahva Rungon materiaali polyamidi... Lue lisää
149,81 €(Sis.alv)
119,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ABM112-AT-C
- Paino: 0.5 g
- Leveys: 50,3mm
- Korkeus: 5,1mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Valmistaja: PANDUIT
- Pituus: 28,5mm
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - ITSEKIINNITTYVÄT - POLYAMIDI - LUONNOLLINEN - KORK: 5,1MM ABM112-AT-C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANDUIT |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Korkeus | 5,1mm |
| Pituus | 28,5mm |
| Leveys | 50,3mm |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Rungon materiaali | polyamidi |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista