Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FIX&FASTEN Asennus itsekiinnittyvät Käyttösovellus nippusiteet Rungon materiaali polyamidi Koko E 1,6mm Koko D 5,6mm Koko B 6,2mm Koko F 5,8mm Koko C 13,2mm Koko A 27,8mm Rungon väri... Lue lisää
3,34 €(Sis.alv)
2,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CM-28
- Paino: 1.6 g
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Valmistaja: FIX&FASTEN
- Koko D: 5,6mm
- Koko A: 27,8mm
- Koko C: 13,2mm
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Koko B: 6,2mm
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - ITSEKIINNITTYVÄT - POLYAMIDI - LUONNOLLINEN - A: 27,8MM CM-28
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FIX&FASTEN |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Koko E | 1,6mm |
| Koko D | 5,6mm |
| Koko B | 6,2mm |
| Koko F | 5,8mm |
| Koko C | 13,2mm |
| Koko A | 27,8mm |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista