Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LOGILINK Leveys 28mm Pituus 28mm Käyttösovellus nippusiteet Tarvikkeen tyyppi kahva Rungon väri luonnollinen Siteen leveys max. 11mm Lukumäärä sarjassa/pakkaus 100kpl Rungon... Lue lisää
15,91 €(Sis.alv)
12,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PC-KAB0044
- Paino: 0.18 kg
- Leveys: 28mm
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Valmistaja: LOGILINK
- Pituus: 28mm
- Rungon materiaali: ABS
- Rungon väri: luonnollinen
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kahva
- Siteen leveys: max. 11mm
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAHVA - ITSEKIINNITTYVÄT - ABS - LUONNOLLINEN - SITEEN LEV: MAX.11MM KAB0044
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LOGILINK |
| Leveys | 28mm |
| Pituus | 28mm |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Tarvikkeen tyyppi | kahva |
| Rungon väri | luonnollinen |
| Siteen leveys | max. 11mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |
| Rungon materiaali | ABS |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista