Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja VENTION Yhdistyskaapelin tyyppi HDMI - HDMI Langan laji Cu Versio HDMI 2.1 Kaapelin/liittimen rakenne HDMI-pistoke Kaapelin/liittimen rakenne molemmin puolin Liitoksen pinnoitus kullattu... Lue lisää
28,91 €(Sis.alv)
23,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AAUBI
- Paino: 0.25 kg
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: VENTION
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: HDMI-pistoke
- Versio: HDMI 2.1
- Kaapelin pituus: 3m
- Johdon ulkohalkaisija: 7,3mm
- Langan halkaisija: 30AWG
- Langan halkaisija: 28AWG
- Tilattavissa 23 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VENTION |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | HDMI - HDMI |
| Langan laji | Cu |
| Versio | HDMI 2.1 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | HDMI-pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Eristeen väri | musta |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Punoksen materiaali | tekstiili |
| Johdon ulkohalkaisija | 7,3mm |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Langan halkaisija | 28AWG |
| Langan halkaisija | 30AWG |
| Tuki | 2K |
| Tuki | 3D |
| Tuki | 4K |
| Tuki | 8K |
| Tuki | Dolby-True HD |
| Tuki | DTS-HD |
| Tuki | eARC |
| Tuki | Full HD 1080p |
| Tuki | HDR |
| Tuki | UHD 2160p |
| Tuki | UHD 4320p |
| Tuki | VRR |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €