Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ART Kaapelin/liittimen rakenne HDMI-pistoke Kaapelin/liittimen rakenne molemmin puolin Kaapelin pituus 2m Eristeen väri musta Tuki 2K Tuki 3D Tuki 4K Tuki 8K Tuki eARC Tuki HDMI CEC Tuki... Lue lisää
18,30 €(Sis.alv)
14,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ART-OEM-47
- Paino: 0.12 kg
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: ART
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: HDMI-pistoke
- Versio: HDMI 2.1
- Kaapelin pituus: 2m
- Tilattavissa 15 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ART |
| Kaapelin/liittimen rakenne | HDMI-pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Kaapelin pituus | 2m |
| Eristeen väri | musta |
| Tuki | 2K |
| Tuki | 3D |
| Tuki | 4K |
| Tuki | 8K |
| Tuki | eARC |
| Tuki | HDMI CEC |
| Tuki | HDR |
| Tuki | HEC |
| Tuki | UHD 2160p |
| Tuki | UHD 4320p |
| Tuki | VRR |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Langan laji | Cu |
| Versio | HDMI 2.1 |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | HDMI - HDMI |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €