Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PLASTROL Yhdistyskaapelin tyyppi syöttökaapeli Johdon laji H05VV-F Kaapelin rakenne 3x2,5mm2 Kaapelin pituus 3m Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/7 (E/F) pistoke Kaapelin/liittimen rakenne... Lue lisää
26,40 €(Sis.alv)
21,04 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W-98616
- Paino: 0.48 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Liittimen malli: UNI-Schuko plug
- Nimellisjännite: 250V
- Nimellisjännite: 230V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: valkoinen
- Valmistaja: PLASTROL
- Kaapelin/liittimen rakenne: johdot
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) pistoke
- Max. toimintavirta: 16A
- Kaapelin pituus: 3m
- Johdon laji: H05VV-F
- Langan poikkileikkaus: 2,5mm<sup>2</sup>
- normi: H05VV-F
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PLASTROL |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Johdon laji | H05VV-F |
| Kaapelin rakenne | 3x2,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | johdot |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Eristeen väri | valkoinen |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 2,5mm2 |
| Nimellisjännite | 230V |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Liittimen malli | UNI-Schuko plug |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €