Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PLASTROL Yhdistyskaapelin tyyppi syöttökaapeli Johdon laji H07RN-F Kaapelin rakenne 3x2,5mm2 Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/7 (E/F) pistoke Kaapelin/liittimen rakenne johdot Johdon... Lue lisää
29,23 €(Sis.alv)
23,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W-98454
- Paino: 0.48 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Liittimen malli: UNI-Schuko plug
- Nimellisjännite: 250V
- Johdon eristemateriaali: kumi
- Eristeen väri: sininen
- Valmistaja: PLASTROL
- Kaapelin/liittimen rakenne: johdot
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) pistoke
- Max. toimintavirta: 16A
- Kaapelin pituus: 3m
- Johdon laji: H07RN-F
- Langan poikkileikkaus: 2,5mm<sup>2</sup>
- normi: H07RN-F
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAAPELI - 3X2,5MM2 - CEE 7/7 (E/F) PISTOKE,JOHDOT - KUMI - 3M - 16A W-98454
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PLASTROL |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Johdon laji | H07RN-F |
| Kaapelin rakenne | 3x2,5mm2 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | johdot |
| Johdon eristemateriaali | kumi |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Eristeen väri | sininen |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 2,5mm2 |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Nimellisjännite | 250V |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Liittimen malli | UNI-Schuko plug |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista