Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAAPELI - 3X1,5MM2 - IEC C19 NAARAS- KULMA-IEC C20 UROS-PVC
LT-549R+550 H05VV-F 3X1.5 1.8M GRY



Valmistaja LIAN DUNG Sovellus tietokoneelle Sovellus UPS:ia varten Kaapelin/liittimen rakenne IEC C19 naaras-, kulma- Kaapelin/liittimen rakenne IEC C20 uros- Johdon laji H05VV-F Eristeen väri harmaa... Lue lisää
16,63 €(Sis.alv)
13,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WN116-3151.8GY
- Paino: 0.3 kg
- Nimellisjännite: 250V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: harmaa
- Valmistaja: LIAN DUNG
- Sovellus: UPS:ia varten
- Sovellus: tietokoneelle
- Kaapelin/liittimen rakenne: IEC C20 uros-
- Kaapelin/liittimen rakenne: IEC C19 naaras-, kulma-
- Max. toimintavirta: 16A
- Kaapelin pituus: 1,8m
- Johdon laji: H05VV-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- Tilattavissa 21 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LIAN DUNG |
| Sovellus | tietokoneelle |
| Sovellus | UPS:ia varten |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC C19 naaras-, kulma- |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC C20 uros- |
| Johdon laji | H05VV-F |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 1,8m |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Kaapelin rakenne | 3x1,5mm2 |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Nimellisjännite | 250V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €