Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja JONEX Tiivistysluokka IP44 Liittimen malli UNI-Schuko plug Johdon eristemateriaali PVC Yhdistyskaapelin tyyppi syöttökaapeli Eristeen väri valkoinen Johtimen poikkileikkaus 1,5mm2... Lue lisää
22,25 €(Sis.alv)
17,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WJ-34-3155WH
- Paino: 0.56 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Liittimen malli: UNI-Schuko plug
- Nimellisjännite: 250V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: valkoinen
- Valmistaja: JONEX
- Kaapelin/liittimen rakenne: johdot
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) pistoke
- Max. toimintavirta: 16A
- Kaapelin pituus: 5m
- Johdon laji: H05VV-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- Tilattavissa 22 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | JONEX |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Liittimen malli | UNI-Schuko plug |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Eristeen väri | valkoinen |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 5m |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Kaapelin rakenne | 3x1,5mm2 |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Nimellisjännite | 250V |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | johdot |
| Johdon laji | H05VV-F |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €