Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PLASTROL Yhdistyskaapelin tyyppi syöttökaapeli Johdon laji H03VV-F Johdon laji OMY Kaapelin rakenne 3x1,5mm2 Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/7 (E/F) kulmapistoke Kaapelin/liittimen... Lue lisää
14,74 €(Sis.alv)
11,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W-97179
- Paino: 0.22 kg
- Liittimen malli: UNI-Schuko plug
- Nimellisjännite: 300V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: valkoinen
- Valmistaja: PLASTROL
- Kaapelin/liittimen rakenne: johdot
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) kulmapistoke
- Max. toimintavirta: 16A
- Kaapelin pituus: 2m
- Johdon laji: OMY
- Johdon laji: H03VV-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- normi: H05VV-F
- Tilattavissa 42 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PLASTROL |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Johdon laji | H03VV-F |
| Johdon laji | OMY |
| Kaapelin rakenne | 3x1,5mm2 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) kulmapistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | johdot |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Kaapelin pituus | 2m |
| Eristeen väri | valkoinen |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Nimellisjännite | 300V |
| Liittimen malli | UNI-Schuko plug |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista