Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAAPELI - 2X18AWG - IEC C7 NAARAS-NEMA 1-15 (A) PISTOKE - PVC - 1M
LT-301+503B SPT-2 18/2 105C BLK 1M



Valmistaja LIAN DUNG Yhdistyskaapelin tyyppi syöttökaapeli Johdon laji SPT-2 Kaapelin rakenne 2x18AWG Kaapelin/liittimen rakenne IEC C7 naaras- Kaapelin/liittimen rakenne NEMA 1-15 (A) pistoke... Lue lisää
6,19 €(Sis.alv)
4,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SN36-2181BK
- Paino: 54.8 g
- Nimellisjännite: 125V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: LIAN DUNG
- Kaapelin/liittimen rakenne: IEC C7 naaras-
- Kaapelin/liittimen rakenne: NEMA 1-15 (A) pistoke
- Max. toimintavirta: 7A
- Kaapelin pituus: 1m
- Langan halkaisija: 18AWG
- Johdon laji: SPT-2
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LIAN DUNG |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Johdon laji | SPT-2 |
| Kaapelin rakenne | 2x18AWG |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC C7 naaras- |
| Kaapelin/liittimen rakenne | NEMA 1-15 (A) pistoke |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Kaapelin pituus | 1m |
| Eristeen väri | musta |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Max. toimintavirta | 7A |
| Nimellisjännite | 125V |
| Liittimet maalle | USA |
| Huomio! | Tuote ainoastaan ammattilaisille, joka ei ole tarkoitettu kuluttajille |
| Langan halkaisija | 18AWG |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista