Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAAPELI - 2X0,75MM2 - LAS/NZS 3112 (I) LIITIN,IEC C7 NAARAS-PVC
LT-422+503 H05VV-F 3X0.75 WHT 3M



Valmistaja LIAN DUNG Yhdistyskaapelin tyyppi syöttökaapeli Johdon laji H03VVH2-F Kaapelin rakenne 2x0,75mm2 Kaapelin/liittimen rakenne IEC C7 naaras- Kaapelin/liittimen rakenne lAS/NZS 3112 (I)... Lue lisää
8,03 €(Sis.alv)
6,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SN34-2073WH
- Paino: 0.15 kg
- Nimellisjännite: 250V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: valkoinen
- Valmistaja: LIAN DUNG
- Kaapelin/liittimen rakenne: IEC C7 naaras-
- Kaapelin/liittimen rakenne: lAS/NZS 3112 (I) liitin
- Max. toimintavirta: 10A
- Kaapelin pituus: 3m
- Johdon laji: H03VVH2-F
- Langan poikkileikkaus: 0,75mm<sup>2</sup>
- normi: H03VVH2-F
- Tilattavissa 24 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LIAN DUNG |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Johdon laji | H03VVH2-F |
| Kaapelin rakenne | 2x0,75mm2 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC C7 naaras- |
| Kaapelin/liittimen rakenne | lAS/NZS 3112 (I) liitin |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Eristeen väri | valkoinen |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Nimellisjännite | 250V |
| Liittimet maalle | Australia |
| Huomio! | Tuote ainoastaan ammattilaisille, joka ei ole tarkoitettu kuluttajille |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista