Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja JONEX Yhdistyskaapelin tyyppi syöttökaapeli Johdon laji H03VVH2-F Kaapelin rakenne 2x0,75mm2 Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/16 (C) pistoke Kaapelin/liittimen rakenne johdot Johdon... Lue lisää
4,79 €(Sis.alv)
3,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WJ-11-2072WH
- Paino: 80 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisjännite: 250V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: valkoinen
- Valmistaja: JONEX
- Kaapelin/liittimen rakenne: johdot
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/16 (C) pistoke
- Max. toimintavirta: 2,5A
- Kaapelin pituus: 2m
- Johdon laji: H03VVH2-F
- Langan poikkileikkaus: 0,75mm<sup>2</sup>
- Tilattavissa 16 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | JONEX |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Johdon laji | H03VVH2-F |
| Kaapelin rakenne | 2x0,75mm2 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/16 (C) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | johdot |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Kaapelin pituus | 2m |
| Eristeen väri | valkoinen |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Max. toimintavirta | 2,5A |
| Nimellisjännite | 250V |
| Tiivistysluokka | IP20 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista