Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAAPELI - 2M - VALKOINEN - ITOIMINTA MAX: 10A - 250V - NAARAS - IMAX: 10A
819116-SF

Valmistaja TE Connectivity Liittimen laji naaras Napojen lukumäärä 3 Eristeen väri valkoinen Yhdistyskaapelin tyyppi syöttökaapeli Kaapelin pituus 2m Huippuvirta 10A Max. toimintavirta 10A... Lue lisää
217,99 €(Sis.alv)
173,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 819116SF-TEC-0
- Paino: 0.17 kg
- Liittimen malli: suojattu
- Nimellisjännite: 0,25kV
- Eristeen väri: valkoinen
- Valmistaja: TE Connectivity
- Huippuvirta: 10A
- Napojen lukumäärä: 3
- Max. toimintavirta: 10A
- Kaapelin pituus: 2m
- Langan halkaisija: 18AWG
- Liittimen laji: naaras
- Tilattavissa 20 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Eristeen väri | valkoinen |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Kaapelin pituus | 2m |
| Huippuvirta | 10A |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Langan halkaisija | 18AWG |
| Nimellisjännite | 0,25kV |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Liittimen malli | suojattu |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €