Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TE Connectivity Huippuvirta 10A Kaapelin pituus 2m Max. toimintavirta 10A Langan halkaisija 18AWG Nimellisjännite 0,12kV Liittimen malli suojattu Yhdistyskaapelin tyyppi syöttökaapeli... Lue lisää
206,15 €(Sis.alv)
164,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 819118SF-TEC-0
- Paino: 0.21 kg
- Liittimen malli: suojattu
- Nimellisjännite: 0,12kV
- Eristeen väri: valkoinen
- Valmistaja: TE Connectivity
- Huippuvirta: 10A
- Max. toimintavirta: 10A
- Kaapelin pituus: 2m
- Langan halkaisija: 18AWG
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa 23 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Huippuvirta | 10A |
| Kaapelin pituus | 2m |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Langan halkaisija | 18AWG |
| Nimellisjännite | 0,12kV |
| Liittimen malli | suojattu |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | syöttökaapeli |
| Eristeen väri | valkoinen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €