- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ALPHA WIRE Toimintalämpötila -35...105°C Johdon tyyppi ohjausjohto Johdon eristemateriaali PVC Eristeen väri tummanharmaa Pohja tinattu kuparimonisäikeinen 24AWG Johtimien merkintä... Lue lisää
1324,90 €(Sis.alv)
1055,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 5120C-SL005
- Paino: 2.76 kg
- Resistanssi: UV-säteet
- Resistanssi: suurin osa öljyistä
- Resistanssi: liekki
- Nimellisjännite: 0,3kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: tummanharmaa
- Toimintalämpötila: -35...105°C
- Valmistaja: ALPHA WIRE
- Yhteensopivuus normin kanssa: VW-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 2464
- Yhteensopivuus normin kanssa: CSA CMG FT4
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 2517
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 10002
- Johdon ulkohalkaisija: 6,9mm
- Langan halkaisija: 24AWG
- Johdon laji: Xtra Guard® 1
- Langan rakenne: lanka
- normi: CSA CMG FT4
- normi: UL 2464
- normi: UL 10002
- normi: UL 2517
- Tehdaspakkaus: 30,5m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JOHTO - XTRA GUARD® 1 - 10X24AWG - SUOJATTU,AL-PET-AL KALVO - PVC 5120C SL005
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Toimintalämpötila | -35...105°C |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | tummanharmaa |
| Pohja | tinattu kuparimonisäikeinen 24AWG |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Johdon laji | Xtra Guard® 1 |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,9mm |
| Kaapelin rakenne | 10x24AWG |
| Johtimien lukumäärä | 10 |
| Langan halkaisija | 24AWG |
| Pakkauksen sisältö | 30,5m |
| Pakkauksen sisältö - ft | 100ft |
| Suojan rakenne | Al-PET-Al kalvo |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Yhteensopivuusnormi | CSA CMG FT4 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 2464 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 2517 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 10002 |
| Yhteensopivuusnormi | VW-1 |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | UV-säteet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista