
WEIDMÜLLER
MERKIT - 15÷24MM - POLYETEENI - LÄPINÄKYVÄ - -40÷80°C - LÄPILADOTTAVA
TM 6/12 HF/HB
Tuotekoodi: WM-1719880000
114,16 €(Sis.alv)
90,97 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HELUKABEL |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut + suojayksisäikeinen |
| Eristeen väri | turkoosi |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Johdon tyyppi | servomoottoreita varten |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Johtimen poikkileikkaus | 2,5mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 15mm |
| parien määrä | 2 |
| Kaapelin rakenne | 2x2G1mm2 |
| Kaapelin rakenne | 4x2,5mm2 |
| Johtimien lukumäärä | 8 |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Nimellisjännite | 0,6kV |
| Nimellisjännite | 1kV |
| Resistanssi | aggressiiviset olosuhteet |
| Resistanssi | kosteus |
| Resistanssi | liekki |
| Suojan rakenne | Al-PET muovilla suojatut parit |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Johtimen käyttötarkoitus | ketjuohjain |
| Johtimen käyttötarkoitus | moottorit |
| Johtimen käyttötarkoitus | Simodrive |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | virran syöttäminen 0,6/1 kV moottoreihin |
| Langan laji | Cu |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Johdon laji | hybridi- |
| Johdon laji | TOPSERV®120 |









