
HUMMEL
LÄPIVIENTI - MURTOSUOJALLA,VARUSTETTU MAADOITUKSELLA - M12 - 1,5 - IP68
1.624.1200.31
Tuotekoodi: HUMMEL-1624120031
36,05 €(Sis.alv)
28,73 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | HELUKABEL |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | PURO-JZ |
| Kaapelin rakenne | 3G1mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut + suojayksisäikeinen |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,9mm |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Resistanssi | hankaus |
| Resistanssi | jäähdytysaineet |
| Resistanssi | otsoni |
| Resistanssi | repiminen |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| CPR-normi | Eca |
| Johtojen ominaisuudet | joustava |
| Johtimen käyttötarkoitus | kokoonpanolinjojen työkalut |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneteollisuus |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | tuotantolinjojen työkalut |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |




























































