- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja ALPHA WIRE Johdon tyyppi ohjausjohto Kaapelin rakenne 3x2x22AWG Suojan rakenne suojattu Suojan rakenne tinattu kuparipunos Nimellisjännite 0,3kV Johdon eristemateriaali PVC Langan laji Cu... Lue lisää
602,82 €(Sis.alv)
480,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: B964033-GE033
- Paino: 7.74 kg
- Nimellisjännite: 0,3kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: tummanharmaa
- Toimintalämpötila: -30...105°C
- Valmistaja: ALPHA WIRE
- Yhteensopivuus normin kanssa: VW-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 2464
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL CM
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 10002
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60332-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: C(UL) TYPE CMG FT4
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 60332-2
- Tuotantosarja: Pro-Tekt
- Johdon ulkohalkaisija: 6,76mm
- Langan halkaisija: 22AWG
- Langan rakenne: lanka
- parien määrä: 3
- Tehdaspakkaus: 100m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JOHTO - PRO-TEKT - 3X2X22AWG - SUOJATTU,TINATTU KUPARIPUNOS - PVC B964033 GE033
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Kaapelin rakenne | 3x2x22AWG |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 6 |
| Eristeen väri | tummanharmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,76mm |
| Toimintalämpötila | -30...105°C |
| Yhteensopivuusnormi | C(UL) TYPE CMG FT4 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60332-1 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 60332-2 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 2464 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 10002 |
| Yhteensopivuusnormi | UL CM |
| Yhteensopivuusnormi | VW-1 |
| Johtimen rakenne | 7/30AWG |
| Langan halkaisija | 22AWG |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Pohja | tinattu kuparimonisäikeinen 22AWG |
| Pakkauksen sisältö - ft | 328ft |
| Tuotantosarja | Pro-Tekt |
| parien määrä | 3 |
| CPR-normi | ei luokitusta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista