JOHTO: OHJAUSJOHTO - YNTKSYEKW - 4X2X0,8MM - ERISTYS: PVC - LANKA: CU
  • Tuotekoodi: YNTKSYEKW-4X2X0.8
  • Paino: 37 g
  • Resistanssi: tuli
  • Resistanssi: liekki
  • Nimellisjännite: 150V
  • Johdon eristemateriaali: PVC
  • Eristeen väri: punainen
  • Toimintalämpötila: -40...80°C
  • Valmistaja: TECHNOKABEL
  • Johdon ulkohalkaisija: 7mm
  • Langan halkaisija: 0,8mm
  • Johdon laji: YnTKSYekw
  • Langan poikkileikkaus: 0.8mm<sup>2</sup>
  • Langan poikkileikkaus: 0,5mm<sup>2</sup>
  • Langan rakenne: rautalanka
  • johtojen käyttö: sisäkäyttöön
  • johtojen käyttö: palovaroitinjärjestelmät
  • johtojen käyttö: signaalinsiirto
  • johtojen käyttö: hälytysjärjestelmät
  • parien määrä: 4
  • Pakkauskoko: 5 m
pkt
ValmistajaTECHNOKABEL
Toimintalämpötila-40...80°C
Resistanssiliekki
Resistanssituli
Johdon tyyppiohjausjohto
Johtojen ominaisuudetpareittain kierretyt johtimet
Eristeen väripunainen
Johdon eristemateriaaliPVC
Johtimen rakennerautamonisäikeinen
Johtimien merkintävärikkäät
Johdon lajiYnTKSYekw
Johtimen poikkileikkaus0,5mm2
Langan halkaisija0,8mm
Johdon ulkohalkaisija7mm
parien määrä4
Kaapelin rakenne4x2x0,8mm
Johtimien lukumäärä8
Nimellisjännite150V