
HUMMEL
LÄPIVIENTI - MURTOSUOJALLA,VARUSTETTU MAADOITUKSELLA - M12 - 1,5 - IP68
1.624.1200.30
Tuotekoodi: HUMMEL-1624120030
35,98 €(Sis.alv)
28,67 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TECHNOKABEL |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | tuli |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Eristeen väri | punainen |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Johtimien merkintä | värikkäät |
| Johdon laji | YnTKSYekw |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,5mm2 |
| Langan halkaisija | 0,8mm |
| Johdon ulkohalkaisija | 7mm |
| parien määrä | 4 |
| Kaapelin rakenne | 4x2x0,8mm |
| Johtimien lukumäärä | 8 |
| Nimellisjännite | 150V |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Langan laji | Cu |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| CPR-normi | Eca |
| Johtimen käyttötarkoitus | hälytysjärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | palovaroitinjärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | signaalinsiirto |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |





























































