- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BITNER Johdon tyyppi ohjausjohto Johdon laji YnTKSYekw Kaapelin rakenne 2x2x0,8mm Johtimen rakenne rautamonisäikeinen Langan laji Cu Johtimien lukumäärä 4 parien määrä 2 Langan... Lue lisää
1,78 €(Sis.alv)
1,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BITNER-TN0102
- Paino: 39.1 g
- Nimellisjännite: 0,15kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: punainen
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: BITNER
- Johdon ulkohalkaisija: 5,8mm
- Langan halkaisija: 0,8mm
- Johdon laji: YnTKSYekw
- Langan poikkileikkaus: 0.8mm<sup>2</sup>
- Langan poikkileikkaus: 0,5mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: rautalanka
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- johtojen käyttö: puhelinjärjestelmät
- johtojen käyttö: palovaroitinjärjestelmät
- johtojen käyttö: tiedonsiirto
- parien määrä: 2
- Tilattavissa yli 50 mTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
m
| Valmistaja | BITNER |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | YnTKSYekw |
| Kaapelin rakenne | 2x2x0,8mm |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| parien määrä | 2 |
| Langan halkaisija | 0,8mm |
| Suojan rakenne | Al muovi |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | punainen |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,8mm |
| Johtimen käyttötarkoitus | palovaroitinjärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | puhelinjärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | tiedonsiirto |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Nimellisjännite | 0,15kV |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,5mm2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista