
WEIDMÜLLER
MERKIT - 4,7÷7,4MM - POLYAMIDI 66 - KELTAINEN - -40÷100°C - SF - UL94V-2
SF 5/12 MC NE GE V2
Tuotekoodi: WM-1919620000
51,17 €(Sis.alv)
40,77 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | NEXANS |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Johdon laji | MOTIONLINE® ADVANCED |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1581 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Toimintalämpötila | 5...80°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,34mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 4,7mm |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Kaapelin rakenne | 3x0,34mm2 |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Nimellisjännite | 300V |
| Langan laji | Cu |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Eristeen väri | harmaa |


























