
TE Connectivity
MERKIT - MERKINTÄ: 1 - 3,8÷6,3MM - PVC - RUSKEA - -45÷70°C
06181101
Tuotekoodi: TE-06181101
43,96 €(Sis.alv)
35,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HELUKABEL |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | MEGAFLEX®500 |
| Kaapelin rakenne | 2x1,5mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Johdon eristemateriaali | LSZH |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,3mm |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Resistanssi | hankaus |
| Resistanssi | kulutus |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | otsoni |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | vesi |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Johtimen käyttötarkoitus | energiateollisuus |
| Johtimen käyttötarkoitus | ilmastointijärjestelmät |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneteollisuus |
| Johtimen käyttötarkoitus | merisovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | tuulivoimalat |
| Yhteensopivuusnormi | UL 758 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 20939 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |



























































