
TE Connectivity
MERKIT - MERKINTÄ: 1 - 3,8÷6,3MM - PVC - RUSKEA - -45÷70°C
06181101
Tuotekoodi: TE-06181101
43,96 €(Sis.alv)
35,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | HELUKABEL |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Johdon laji | LiYY-P |
| Johdon laji | PAAR-TRONIC |
| Kaapelin rakenne | 2x2x0,34mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Nimellisjännite | 350V |
| Johdon eristemateriaali | PVC TM2 |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,34mm2 |
| Johtimien merkintä | värikkäät, värien toistamisen kanssa |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,3mm |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| parien määrä | 2 |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| CPR-normi | Eca |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |



























































