
WEIDMÜLLER
MERKIT - 4,7÷7,4MM - POLYAMIDI 66 - KELTAINEN - -40÷100°C - SF - UL94V-2
SF 5/12 MC NE GE V2
Tuotekoodi: WM-1919620000
51,17 €(Sis.alv)
40,77 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LAPP |
| Eristeen väri | punainen |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Johdon laji | LifY |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Toimintalämpötila | -15...70°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 10mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,6mm |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Kaapelin rakenne | 1x10mm2 |
| Joustavuusluokka | 6 |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Nimellisjännite | 450V |
| Nimellisjännite | 750V |
| Langan laji | Cu |
| Johdon tyyppi | mittausjohto |














































































