
TE Connectivity
MERKIT - MERKINTÄ: 1 - 3,8÷6,3MM - PVC - RUSKEA - -45÷70°C
06181101
Tuotekoodi: TE-06181101
43,96 €(Sis.alv)
35,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | HELUKABEL |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | JZ-500 HMH |
| Kaapelin rakenne | 4G0,75mm2 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut + suojayksisäikeinen |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Johdon eristemateriaali | LSZH |
| Eristeen väri | harmaa |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | tuli |
| Johtimen käyttötarkoitus | kokoonpanolinjojen työkalut |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneiden ohjaamot |
| Johtimen käyttötarkoitus | tuotantolinjojen työkalut |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,3mm |
| CPR-normi | Dca |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |



























































