
LOGILINK
LIITIN: RJ45 - PISTOKE - PIN: 8 - CAT: 5E - MURTOSUOJALLA - 8P8C - 24AWG÷26AWG
MP0026
Tuotekoodi: LOG-MP0026
4,25 €(Sis.alv)
3,39 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | HELUKABEL |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Johdon laji | F/UTP |
| Johdon laji | HELUKAT® 100 |
| Kaapelin rakenne | 4x2x26AWG |
| Johtimen käyttötarkoitus | LAN |
| Luokka: Ethernet | Cat 5e |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 8 |
| parien määrä | 4 |
| Langan halkaisija | 26AWG |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Johdon eristemateriaali | FRNC |
| Eristeen väri | harmaa |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,3mm |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Johtojen ominaisuudet | matala savupäästö |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Pakkauksen sisältö | 100m |





























































