
HELLERMANNTYTON
MERKIT - MERKINTÄ: 1 - 1,8÷6,3MM - PVC - RUSKEA - -65÷105°C - L: 4,5MM
531-07729
Tuotekoodi: HODS85-1-PVC-BN-M4
65,20 €(Sis.alv)
51,95 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | HELUKABEL |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Johdon laji | F-CY-OZ |
| Kaapelin rakenne | 3x0,75mm2 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | harmaa |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,3mm |
| CPR-normi | Eca |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Tuotantosarja | TRONIC CY |






























































