
WEIDMÜLLER
MERKIT - 2,5÷5MM - PVC - LÄPINÄKYVÄ - -30÷80°C - CLI T - UL94V-0 - H: 30MM
CLI T 1-30
Tuotekoodi: WM-1889560000
36,03 €(Sis.alv)
28,71 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Johdon tyyppi | mittausjohto |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Johdon eristemateriaali | silikoni |
| Eristeen väri | vihreä |
| Toimintalämpötila | 150°C |
| Nimellisjännite | 0,6kV |
| Pakkauksen sisältö | 7,5m |
| Johdon ulkohalkaisija | 5mm |
| Langan halkaisija | 10AWG |
| Johtojen ominaisuudet | joustava |
| Pakkauksen sisältö - ft | 25ft |
| Kaapelin rakenne | 1x10AWG |



























































