
TE Connectivity
MERKIT - MERKINTÄ: 1 - 4,3÷6,9MM - PVC - RUSKEA - -45÷70°C
06201101
Tuotekoodi: TE-06201101
27,38 €(Sis.alv)
21,82 €(alv 0%)
Tilattavissa 17 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | BITNER |
| Johdon tyyppi | asennusjohto |
| Tuotantosarja | BiTOne |
| Johdon laji | H07V-K |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Johtimen poikkileikkaus | 16mm2 |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | sininen |
| Nimellisjännite | 450V |
| Nimellisjännite | 750V |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,9mm |
| Pakkaus | kela |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Kaapelin rakenne | 1x16mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |














































































