- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ALPHA WIRE Tuotantosarja Alpha Essential C&C CPR-normi ei luokitusta Maadoitusjohdin ei ole Johtimen rakenne monisäikeinen Johdon tyyppi ohjausjohto Johdon eristemateriaali PVC Pohja... Lue lisää
208,81 €(Sis.alv)
166,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 6327-SL005
- Paino: 1.11 kg
- Nimellisjännite: 0,3kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: tummanharmaa
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: ALPHA WIRE
- Yhteensopivuus normin kanssa: VW-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 2464
- Yhteensopivuus normin kanssa: CSA CMG FT4
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL CM
- Tuotantosarja: Alpha Essential C&C
- Johdon ulkohalkaisija: 4,7mm
- Langan halkaisija: 24AWG
- Langan rakenne: lanka
- normi: VW-1
- normi: CSA CMG FT4
- normi: UL CM
- normi: UL 2464
- Tehdaspakkaus: 30,5m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
JOHTO - ALPHA ESSENTIAL C&C - 3X24AWG - PVC - TUMMANHARMAA - 300V 6327 SL005
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Tuotantosarja | Alpha Essential C&C |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Pohja | tinattu kuparimonisäikeinen 24AWG |
| Eristeen väri | tummanharmaa |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 4,7mm |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Kaapelin rakenne | 3x24AWG |
| Langan halkaisija | 24AWG |
| Pakkauksen sisältö | 30,5m |
| Pakkauksen sisältö - ft | 100ft |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Yhteensopivuusnormi | CSA CMG FT4 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 2464 |
| Yhteensopivuusnormi | UL CM |
| Yhteensopivuusnormi | VW-1 |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista