Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WEIDMÜLLER Väri sininen Materiaali polyesteri Korkeus 30mm Syttyvyysluokka UL94HB Mekaninen asennus liuku- Pakkaus rulla Tuotantosarja TM-I Tarvikkeen tyyppi etiketti Toimintalämpötila... Lue lisää
477,71 €(Sis.alv)
380,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WM-2005990000
- Paino: 0.2 g
- Leveys: 4mm
- Materiaali: polyesteri
- Korkeus: 30mm
- Toimintalämpötila: -40...150°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Väri: sininen
- Mekaninen asennus: liuku-
- Syttyvyysluokka: UL94HB
- Tuotantosarja: TM-I
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: etiketti
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETIKETTI - POLYESTERI - SININEN - -40÷150°C - LIUKU-TM-I - UL94HB TM-I 30 MM BL
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Väri | sininen |
| Materiaali | polyesteri |
| Korkeus | 30mm |
| Syttyvyysluokka | UL94HB |
| Mekaninen asennus | liuku- |
| Pakkaus | rulla |
| Tuotantosarja | TM-I |
| Tarvikkeen tyyppi | etiketti |
| Toimintalämpötila | -40...150°C |
| Leveys | 4mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista