Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ETIKETTI - POLYESTERI - KELTAINEN - -40÷150°C - LIUKU-UL94HB - W: 7MM
ELS 7/40 MM GE

Valmistaja WEIDMÜLLER Väri keltainen Materiaali polyesteri Tarvikkeen tyyppi etiketti Mekaninen asennus liuku- Syttyvyysluokka UL94HB Toimintalämpötila -40...150°C Leveys 7mm Korkeus 40mm... Lue lisää
1354,19 €(Sis.alv)
1079,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WM-2519160000
- Leveys: 7mm
- Materiaali: polyesteri
- Korkeus: 40mm
- Toimintalämpötila: -40...150°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Väri: keltainen
- Mekaninen asennus: liuku-
- Syttyvyysluokka: UL94HB
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: etiketti
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETIKETTI - POLYESTERI - KELTAINEN - -40÷150°C - LIUKU-UL94HB - W: 7MM ELS 7/40 MM GE
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Väri | keltainen |
| Materiaali | polyesteri |
| Tarvikkeen tyyppi | etiketti |
| Mekaninen asennus | liuku- |
| Syttyvyysluokka | UL94HB |
| Toimintalämpötila | -40...150°C |
| Leveys | 7mm |
| Korkeus | 40mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista