Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ETIKETTI - POLYAMIDI 66 - ORANSSI - -40÷100°C - LIUKU-VT-TM-I - W: 4MM
VT-TM-I 18 MC NE OR

Valmistaja WEIDMÜLLER Tarvikkeen tyyppi etiketti Materiaali polyamidi 66 Väri oranssi Toimintalämpötila -40...100°C Mekaninen asennus liuku- Syttyvyysluokka UL94V-2 Korkeus 18mm Tuotantosarja... Lue lisää
142,50 €(Sis.alv)
113,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WM-1714101690
- Paino: 0.3 g
- Leveys: 4mm
- Materiaali: polyamidi 66
- Korkeus: 18mm
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Väri: oranssi
- Mekaninen asennus: liuku-
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: VT-TM-I
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: etiketti
- Pakkauskoko: 640 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETIKETTI - POLYAMIDI 66 - ORANSSI - -40÷100°C - LIUKU-VT-TM-I - W: 4MM VT-TM-I 18 MC NE OR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | etiketti |
| Materiaali | polyamidi 66 |
| Väri | oranssi |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Mekaninen asennus | liuku- |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Korkeus | 18mm |
| Tuotantosarja | VT-TM-I |
| Leveys | 4mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista