Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WEIDMÜLLER Tarvikkeen tyyppi etiketti Materiaali polyamidi 66 Väri keltainen Toimintalämpötila -40...100°C Mekaninen asennus liuku- Syttyvyysluokka UL94V-2 Korkeus 12mm Tuotantosarja... Lue lisää
63,48 €(Sis.alv)
50,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WM-1718411687
- Paino: 0.3 g
- Leveys: 4mm
- Materiaali: polyamidi 66
- Korkeus: 12mm
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Väri: keltainen
- Mekaninen asennus: liuku-
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: TM-I MC
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: etiketti
- Pakkauskoko: 320 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETIKETTI - POLYAMIDI 66 - KELTAINEN - -40÷100°C - LIUKU-TM-I MC TM-I 12 MC NE GE
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | etiketti |
| Materiaali | polyamidi 66 |
| Väri | keltainen |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Mekaninen asennus | liuku- |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Korkeus | 12mm |
| Tuotantosarja | TM-I MC |
| Leveys | 4mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista