Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ETIKETTI - POLYAMIDI 66 - HOPEA - -40÷100°C - LIUKU-TM-I MC - UL94V-2
TM-I 15 MC NE SI

Valmistaja WEIDMÜLLER Tarvikkeen tyyppi etiketti Materiaali polyamidi 66 Väri hopea Toimintalämpötila -40...100°C Mekaninen asennus liuku- Tuotantosarja TM-I MC Syttyvyysluokka UL94V-2 Leveys 4mm... Lue lisää
84,21 €(Sis.alv)
67,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WM-1609981697
- Paino: 0.3 g
- Leveys: 4mm
- Materiaali: polyamidi 66
- Korkeus: 15mm
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Väri: hopea
- Mekaninen asennus: liuku-
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: TM-I MC
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: etiketti
- Pakkauskoko: 400 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETIKETTI - POLYAMIDI 66 - HOPEA - -40÷100°C - LIUKU-TM-I MC - UL94V-2 TM-I 15 MC NE SI
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | etiketti |
| Materiaali | polyamidi 66 |
| Väri | hopea |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Mekaninen asennus | liuku- |
| Tuotantosarja | TM-I MC |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Leveys | 4mm |
| Korkeus | 15mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista