Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WEIDMÜLLER Tarvikkeen tyyppi etiketti Väri luonnollinen Materiaali ruostumaton teräs Toimintalämpötila -55...130°C Tuotantosarja SFX-M Johdon ulkohalkaisija 7...40mm Tekstipinnan koko... Lue lisää
197,36 €(Sis.alv)
157,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WM-1500240000
- Paino: 2 g
- Materiaali: ruostumaton teräs
- Toimintalämpötila: -55...130°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Väri: luonnollinen
- Tuotantosarja: SFX-M
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: etiketti
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Johdon ulkohalkaisija: 7...40mm
- Pakkauskoko: 50 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETIKETTI - 7÷40MM - RUOSTUMATON TERÄS - LUONNOLLINEN - -55÷130°C SFX-M 12/40-5 ST
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | etiketti |
| Väri | luonnollinen |
| Materiaali | ruostumaton teräs |
| Toimintalämpötila | -55...130°C |
| Tuotantosarja | SFX-M |
| Johdon ulkohalkaisija | 7...40mm |
| Tekstipinnan koko | 12,2x25mm |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista