Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ETIKETTI - 7÷40MM - POLYAMIDI 66 - VALKOINEN - -50÷120°C - NIPPUSITEET
SFX 10/60 S MC NE WS V0

Valmistaja WEIDMÜLLER Väri valkoinen Materiaali polyamidi 66 Korkeus 60mm Syttyvyysluokka UL94V-0 Käyttösovellus nippusiteet Tarvikkeen tyyppi etiketti Toimintalämpötila -50...120°C Johdon... Lue lisää
38,36 €(Sis.alv)
30,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WM-2009890000
- Paino: 2.4 g
- Materiaali: polyamidi 66
- Korkeus: 60mm
- Toimintalämpötila: -50...120°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Väri: valkoinen
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: etiketti
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Johdon ulkohalkaisija: 7...40mm
- Pakkauskoko: 50 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETIKETTI - 7÷40MM - POLYAMIDI 66 - VALKOINEN - -50÷120°C - NIPPUSITEET SFX 10/60 S MC NE WS V0
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Väri | valkoinen |
| Materiaali | polyamidi 66 |
| Korkeus | 60mm |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Tarvikkeen tyyppi | etiketti |
| Toimintalämpötila | -50...120°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 7...40mm |
| Tekstipinnan koko | 9,5x60mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista