Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ETIKETTI - 7÷40MM - POLYAMIDI 66 - RUSKEA - -40÷100°C - NIPPUSITEET
SFX 11/60 MC NE BR

Valmistaja WEIDMÜLLER Tarvikkeen tyyppi etiketti Johdon ulkohalkaisija 7...40mm Materiaali polyamidi 66 Väri ruskea Toimintalämpötila -40...100°C Käyttösovellus nippusiteet Syttyvyysluokka... Lue lisää
43,12 €(Sis.alv)
34,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WM-1051900000
- Paino: 2.1 g
- Materiaali: polyamidi 66
- Korkeus: 60mm
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Väri: ruskea
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: etiketti
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteitä varten
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: nippusiteet
- Johdon ulkohalkaisija: 7...40mm
- Pakkauskoko: 60 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETIKETTI - 7÷40MM - POLYAMIDI 66 - RUSKEA - -40÷100°C - NIPPUSITEET SFX 11/60 MC NE BR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | etiketti |
| Johdon ulkohalkaisija | 7...40mm |
| Materiaali | polyamidi 66 |
| Väri | ruskea |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Käyttösovellus | nippusiteet |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Korkeus | 60mm |
| Tekstipinnan koko | 11x44mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista