Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ETIKETTI - 5÷8MM - POLYESTERI - VALKOINEN - -40÷150°C - LÄPILADOTTAVA
WM 3/6 5.0-8.0 MM WS



Valmistaja WEIDMÜLLER Väri valkoinen Materiaali polyesteri Syttyvyysluokka UL94HB Mekaninen asennus läpiladottava Pakkaus rulla Tuotantosarja WM Tarvikkeen tyyppi etiketti Toimintalämpötila... Lue lisää
416,98 €(Sis.alv)
332,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WM-2006390000
- Paino: 0.2 g
- Materiaali: polyesteri
- Toimintalämpötila: -40...150°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Väri: valkoinen
- Mekaninen asennus: läpiladottava
- Syttyvyysluokka: UL94HB
- Tuotantosarja: WM
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: etiketti
- Johdon ulkohalkaisija: 5...8mm
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Väri | valkoinen |
| Materiaali | polyesteri |
| Syttyvyysluokka | UL94HB |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Pakkaus | rulla |
| Tuotantosarja | WM |
| Tarvikkeen tyyppi | etiketti |
| Toimintalämpötila | -40...150°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 5...8mm |
| Tekstipinnan koko | 7x10mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €